KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13196350
nr 1319 6350
Radovan Korac
(f. 1943), Sverige
Pastell, Ekor vid brygga. Signerad, daterad -16. Motivet: 26x40 cm
Radovan Korac, svensk konstnär född 1943.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 13 april 2020
kl 18:34:10
12/4 07:23:42
100 kr
13/4 18:29:10